Постинг
09.05.2018 17:22 -
Кой има най-голяма заслуга за победата над нацизма?


Следващ постинг
Предишен постинг
Това е резултатът от промивките.
цитирай И неслучайно избраха 9-ти май за Ден на Европа.
На него сега се разтягат локуми за великото начало на ЕС, като чисто икономическо споразумение, но потапят в дълбока тайна кой изстрада и спечели войната срещу фашизма.
цитирайНа него сега се разтягат локуми за великото начало на ЕС, като чисто икономическо споразумение, но потапят в дълбока тайна кой изстрада и спечели войната срещу фашизма.
Който не знае историята, историята го наказва.
цитирайАла защо няма паради във въпросните държави, на тоя ден (който бил даже ден на Европа) или дори на друг, в чест на победата над Хитлерофашизма? Странно, не съм виждал също така и американското знаме забито над Райхстага, нито британското.
цитирай Донякъде анкетата във Франция отразява истинската история. Защото действително американски и британски войници са умирали и побеждавали за тяхната свобода.
Но това е само, ако си затворим очите за истинското положение на нещата.
А то се крие умишлено.
цитирайНо това е само, ако си затворим очите за истинското положение на нещата.
А то се крие умишлено.
Обяснението е витиевато, напълно в духа на съвременните европейски реалии.
Та значи, безусловната капитулация на Райха по документа започва от 24 часа на 8-ми май. Поради часовата разлика, това за СССР означава вече 9-ти май, но за европейското часово време си е 8-ми.
Затова официално денят за победата над фашизма за европейците е 8-ми, но пак не се забелязват некви особени чествания, както забеляза.
Сигурно, щото не е важно...
цитирайТа значи, безусловната капитулация на Райха по документа започва от 24 часа на 8-ми май. Поради часовата разлика, това за СССР означава вече 9-ти май, но за европейското часово време си е 8-ми.
Затова официално денят за победата над фашизма за европейците е 8-ми, но пак не се забелязват некви особени чествания, както забеляза.
Сигурно, щото не е важно...
Е, има и едно друго обяснение - не били грандомани, не правели военни паради. Но една олимпиада и едно футболно първенство, та дори и един гей-парад, по скалата на евро-атлантическите ценности стоят по-горе от тоя ужас, смърт и сриването на цели градове от лицето на Европа. И от края на Холокоста, за която всяко дете знае, че е най-важното нещо. А Холокоста в ЕС и България май се чества. А победата над хитлеро-фашизма не е толкова важна. И що не е толкова важна, особено след като е извоювана от САЩ и Англия? Без победа над хитлеро-фашзима в света немаше да остане нито един евреин.
цитирай Ами изчакват.
Да пукнем ние, дето помним, и след 30 години с чисто сърце Европа ще празнува Победата над фашизма и комунизма от доблестните американско-британски демократични сили.
цитирайДа пукнем ние, дето помним, и след 30 години с чисто сърце Европа ще празнува Победата над фашизма и комунизма от доблестните американско-британски демократични сили.
Здравей, freeoldmen. Руснаците дават най-много жертви, но откриването на Западния Втори фронт има значение за по-бързото приключване на войната. Всеки си прави сметката и западните политици се представят добре. При откриването на Втория фронт и откритата намеса везните отдавна са наклонени къМ Съветския съюз,. Заради приключването на най-голямата война 9-ти май е ден на Европа. Големите паради в Русия дават друг привкус на празника. Има хора, които още се бъркат, че 9-ти май е празник за Русия, както преди беше, когато бяхме във Варшавския договор.
Поздрави!
цитирайПоздрави!
Търсене
За този блог

Гласове: 12281
Блогрол
1. Истината за конопа
2. Жестоката истина
3. хомоданни
4. още хомоданни
5. хуманното общество
6. Идеята
7. UNDER BLACK FLAGS WE MARCH
8. Простовато и скучно.
9. не ме познаваш
10. Защо ни трябват мъже
11. Това не го знаете
12. Технология на унищожението
13. демокрацията не се нуждае от капитализъм
14. капитализма и социализма
15. задължително гласуване
16. Защо някои се определят като различни?
17. Исус срещу Ева
2. Жестоката истина
3. хомоданни
4. още хомоданни
5. хуманното общество
6. Идеята
7. UNDER BLACK FLAGS WE MARCH
8. Простовато и скучно.
9. не ме познаваш
10. Защо ни трябват мъже
11. Това не го знаете
12. Технология на унищожението
13. демокрацията не се нуждае от капитализъм
14. капитализма и социализма
15. задължително гласуване
16. Защо някои се определят като различни?
17. Исус срещу Ева